Szara Perła – nowy kolor w aranżacjach kostki brukowej i ogrodzeń modułowych Fini™

Nowa odsłona subtelności – kolor Szara Perła w produktach: kostka brukowa Akcento™ i Resto™ oraz ogrodzenia modułowe gładkie Fini™!

Szara Perła to wyjątkowy, nowoczesny kolor, doskonale współgrający z różnymi stylami architektonicznymi. Nowy kolor jest dostępny w naszych liniach kostki brukowej Styrobud Akcento™ i Resto™ oraz ogrodzeniach modułowych gładkich Fini™.

Kostka brukowa w kolorze Szara Perła będzie idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących subtelności ale i nuty nowoczesności w aranżacji podjazdów, tarasów czy ścieżek ogrodowych. Świetnie sprawdzi się w kompozycjach jedno jak i wielokolorowych, tych zaprojektowanych klasycznie o prostych kształtach ale i tych bardziej finezyjnych, artystycznych. Ponadczasowość jaką dają odcienie szarości można wykorzystać na wiele sposobów.

Ogrodzenia modułowe Fini™ są obecnie najczęściej wybieranym sposobem grodzenia. Uniwersalność Fini™ w wariancie kolorystycznym Szara Perła to dopiero efektowne połączenie, które sprawdzi się w każdym otoczeniu – zwłaszcza, że z pustaków modułowych możesz zrobić taką wysokość i kształt ogrodzenia jakie tylko chcesz. Pojedyncze elementy naszego systemu modułowego z powodzeniem można wykorzystać jako elementy małej architektury np. donice, podwyższone rabaty, warzywniki. A może połączenie tych wszystkich elementów: kostki brukowej, ogrodzenia i małej architektury w naszym najnowszym kolorze Szara Perła to doskonała recepta na stylowy ogród? Odcień Szara Perła, o bogatej gamie monochromatycznych tonów, doskonale komponuje się z naszą paletą dostępnych barw, umożliwiając tworzenie niepowtarzalnych wzorów i unikalnych połączeń.

Ponadczasowość odcieni perły daje nieograniczone możliwości aranżacyjne, dodaje wyjątkowej klasy i wyrafinowania każdej przestrzeni. Kolor Szara Perła, zapewniający elegancję i uniwersalność to nasza odpowiedź na najnowsze trendy w projektowaniu ogrodów. Przekonaj się sam, czy ten wyjątkowy odcień skradnie Twoje serce i zagości na lata w Twoim ogrodzie!