praca Operator maszyn  typu CGM,  HERKULES,  MINIMAX, GTB

Operator maszyn

Miejsce pracy: Trzeboś

Opis stanowiska pracy:

  • Przygotowanie do procesu produkcyjnego maszyn typu CGM, HERKULES, MINIMAX, GTB
  • Monitorowanie prawidłowego przebiegu produkcji
  • Nadzór wykonanych przez siebie prefabrykatów w oparciu o dokumentację techniczną oraz zgodnie z zaleceniami przełożonego

Od Kandydata oczekujemy:

  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu produkcji na wibroprasach kroczących lub stacjonarnych
  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów natury technicznej
  • Sumienność, rzetelność i zaangażowanie w obowiązki

Jako rzetelna firma – wybranym osobom mamy do zaoferowania:

  • Możliwość szybkiego podjęcia stałej pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: kariera@styrobud.com.pl z dopiskiem: OM_2023
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Link bezpośredni do oferty: OTWÓRZ