O firmie

Jesteśmy czołowym producentem betonu, prefabrykatów betonowych oraz elementów małej architektury w południowej Polsce.  Naszym celem jest oferowanie produktów najwyższej jakości, zawsze dostępnych i w atrakcyjnej cenie. Nowoczesny park maszynowy, dział laboratoryjny i wykwalifikowana kadra specjalistów to gwarancja  zgodności naszych produktów z wytycznymi podanymi przez Klienta. Profesjonalny sposób produkcji i magazynowania wyrobów gwarantują odpowiednie stany magazynowe bez względu na panujące warunki atmosferyczne.  Główna siedziba firmy Styrobud mieści się w miejscowości Trzeboś. Pozostałe oddziały znajdują się w Rzeszowie, Krośnie oraz w Sokołowie Małopolskim.


infografika opisująca strukturę firmy Styrobud, rozmiary floty, ilość zatrudnianych pracowników i historię na rynku budowlanym.

 

Możliwości produkcyjne i logistyczne

Dysponujemy ośmioma węzłami betoniarskimi o łącznej wydajności 1200 m3/h. W skład naszej floty wchodzi m.in. 30 betonomieszarek, samochody dostawcze HDS i pompy samojezdne o zasięgu aż do 75 metrów. Z przyjemnością obsługujemy najbardziej wymagające inwestycje budowlane w naszym regionie.

 

Beton towarowy i specjalistyczny

Filarem naszej oferty jest beton specjalistyczny który wykorzystywany jest w budownictwie inżynieryjnym. O jakość naszego betonu dba kadra technologów, która do dyspozycji ma laboratorium główne oraz mobilne. Dzięki temu kontrola mieszanki ma miejsce także w trakcie bezpośredniego dostarczania betonu na inwestycjach budowlanych.

 

Mała architektura

Dynamiczny rozwój naszej firmy pozwolił nam wprowadzić do oferty produkty związane z małą architekturą. Oferujemy szlachetną kostkę brukową, ogrodzenia gładkie i łupane, płoty betonowe, palisady i obrzeża. Produkty dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Paleta Colormix oraz Prestige wzbogacona jest o nasz autorski system Aqua Subsisto™.

 

Telekomunikacja i energetyka

Zaopatrujemy firmy energetyczne i telekomunikacyjne w prefabrykaty związane z branżą. Nasze studnie kablowe, fundamenty pod słupy oświetleniowe czy elementy ustojowenajczęściej wybieranymi prefabrykatami w Polsce. Jako nieliczni w kraju oferujemy produkcję fundamentów prefabrykowanych o niestandardowych formatach, na specjalne zamówienie Klienta.

 

Produkty dla infrastruktury drogowej

W naszej ofercie znajdują się korytka i elementy drogowe jak płyty drogowe, przepusty, obruki i elementy brukowe. Doświadczenie w produkcji betonu bezpośrednio przekłada się na najwyższą jakość najbardziej wymagających produktów, takich jak elementy infrastruktury drogowej.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami.