PolskiSlovenčinaEnglishРусскийDeutschČeština‎Lietuvių kalbaУкраїнська

Kontakt

 

STYROBUD B.T.K. Radomscy Sp.j.
Trzeboś, ul Górna 194
36-050 Sokołów Małopolski
NIP: 5170070048
Tel. : (17) 77 27 930
Fax. wew. 39
Tel. : 17 77 27 931


Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje pytania, rozwiejemy wątpliwości, doradzimy, POMOŻEMY!


Jesteśmy w kontakcie

SEKRETARIAT
Alicja Wilczak
tel. : 17 77 27 930
tel kom. : +48 665 691 671
email: betoniarnie@styrobudspj.pl

WĘZEŁ BETONIARSKI

Wiesław Franczyk
tel. : 17 77 27 930 wew. 46
email: w.franczyk@styrobudspj.pl

BIURO SPRZEDAŻY – TRZEBOŚ

Tomasz Majka
tel. : 17 77 27 930 wew. 35
tel kom. : +48 665 690 133
email: t.majka@styrobudspj.pl

Magdalena Szot
tel. : 17 77 27 930 wew. 33
tel kom. : +48 665 100 315
email:m.szot@styrobudspj.pl

Arkadiusz Kmiotek
tel. : 17 77 27 930 wew. 32
email: a.kmiotek@styrobudspj.pl

Aneta Kurdziel
tel. : 17 77 27 930 wew. 31
tel kom. : +48 607 106 790
email: a.kurdziel@styrobudspj.pl

ENERGETYKA I TELEKOMUNIKACJA, INWESTYCJE
Rafał Buszta
tel. : 17 77 27 930 wew. 34
tel kom. : +48 693 690 215
email: r.buszta@styrobudspj.pl
SKŁAD FABRYCZNY, OGRÓD WYSTAWOWY RZESZÓW

Jerzy Wolański
tel. : 17 77 27 930 wew.51
tel kom. : +48 665 690 255

KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY, ADMINISTRACJI, LOGISTYKI

Elżbieta Socha
tel. : 17 77 27 930 wew. 36
tel kom. : +48 724 620 018
email: e.socha@styrobudspj.pl

SPECJALISTA DS.TRANSPORTU

Łukasz Hułas
tel. : 17 77 27 930 wew. 36
tel kom. : +48 663 896 832
email: l.hulas@styrobudspj.pl

KSIEGOWOŚĆ

Grzegorz Wilusz
tel. : 17 77 27 930 wew. 38
email: ksiegowosc@styrobudspj.pl

INWESTYCJE

Patryk Kierepka
tel. : +48 665 100 235
email: p.kierepka@styrobudspj.pl

ENERGETYKA I TELEKOMUNIKACJA

Remigiusz Sarbinowski
tel. : +48 665 690 950
email: r.sarbinowski@styrobudspj.pl

Adrian Gargaś
tel. : +48 665 690 681
email: a.gargas@styrobudspj.pl

REGIONY HANDLOWCÓW

BIESZCZADZKI
BRZOZOWSKI
BUSKI
DĘBICKI
GORLICKI
GRODZKI
JAROSŁAWSKI
JASIELSKI
JĘDZEJOWSKI
KAZIMIERSKI
KIELECKI
KOLBUSZOWSKI
KONECKI
KROŚNIEŃSKI
LESKI
LEŻAJSKI
LUBACZOWSKI
LUBELSKIE
MAZOWIECKIE
MAŁOPOLSKIE
MIELECKI
NIŻAŃSKI
OPATOWSKI
OSTROWIECKI
PIŃCZOWSKI
PRZEMYSKI
PRZEWORSKI
ROPCZYCKO-SĘDZISZOWSKI
RZESZOWSKI
SANDOMIERSKI
SANOCKI
SKARŻYSKI
STALOWOWOLSKI
STARACHOWICKI
STASZOWSKI
STRZYŻOWSKI
TARNOBRZESKI
WŁOSZCZOWSKI
ZIEMSKI
ŁAŃCUCKI
ŚLĄSKIE