STYROBUD B.T.K RADOMSCY

Siedziba firmy

Trzeboś, ul Górna 194
36-050 Sokołów Małopolski
NIP: 517-007-00-48

tel. : +48 17 77 20 400
fax. : +48 17 77 27 931

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek 7:00 – 17:00
Sobota 7:00 – 13:00

Klaudia Pustkowska

tel. : 17 77 20 430

email: betoniarnie@styrobudspj.pl

Sprzedaż betonu – oddział Rzeszów

Aneta Kurdziel

tel. : 17 77 20 464
tel kom. : +48 607 106 790
email: a.kurdziel@styrobudspj.pl

Sprzedaż betonu – oddział Krosno

tel. : 17 77 20 460
tel kom. : +48 722 112 113

Piotr Suliński

tel. : 17 77 20 435

tel kom. : +48 665 690 133

email: p.sulinski@styrobudspj.pl

Tel. : 17 77 20 442

Grzegorz Ciskał

tel kom. : +48 885 021 434

email: g.ciskal@styrobudspj.pl

Adrian Gałka

tel kom. : +48 663 896 832

email: a.galka@styrobudspj.pl

Grzegorz Wilusz

tel. : 17 77 20 438

email: ksiegowosc@styrobudspj.pl

Paulina Przybyło

tel. : 17 77 20 458

email: p.przybylo@styrobudspj.pl

Magdalena Koziarz:

tel. : +48 661 690 622

email: m.koziarz@styrobudspj.pl

Małgorzata Hadała
Architekt Krajobrazu
tel. +48 887 023 956
e-mail: m.hadala@styrobudspj.pl

email: marketing@styrobudspj.pl

tel. 17 77 20 459

Kierownik ds. marketingu

Łukasz Czopor

tel.: +48 603 690 188

email: l.czopor@styrobudspj.pl

Alicja Wilczak

tel. : +48 665 691 671

email: a.wilczak@styrobudspj.pl

Rafał Rędzio
email: r.redzio@styrobudspj.pl

Nasze działy handlowe

Województwo podkarpackie

powiaty: bieszczadzki, brzozowski, gorlicki, jarosławski, jasielski, krośnieński, leski, lubaczowski, przemyski, przeworski, sanocki, strzyżowski


Przedstawiciel handlowy

Sabina Nowak

tel. : +48 887 023 756

email: s.nowak@styrobudspj.pl

Realizacja zamówień

Natalia Sondej

tel. : 17 77 27 930 wew. 35

tel kom. : +48 665 100 078

email: zamowienia4@styroudspj.pl


Województwo podkarpackie

powiaty: mielecki, rzeszowski, łańcucki, dębicki, ropczycko-sędziszowski, kolbuszowski

Województwo świętokrzyskie

powiaty: buski,  jędrzejowski, kazimierski, pińczowski, włoszczowski,

Województwo małopolskie

powiaty: małopolski


Przedstawiciel handlowy

Magdalena Ząbczyk

tel. : +48 665 102 891

email: m.zabczyk@styrobudspj.pl

Realizacja zamówień

Bernadeta Zawadzka

tel. : 17 77 20 435

tel. : +48 665 100 315

email: zamowienia2@styrobudspj.pl


Województwo podkarpackie

powiaty: leżajski, stalowowolski, tarnobrzeski, niżański,

Województwo świętokrzyskie

powiaty: kielecki, sandomierski, konecki, staszowski, opatowski, ostrowiecki,  skarżyski,

Województwo lubelskie:

powiaty: biłgorajski, chełmski, hrubieszowski, janowski, lubelski, tomaszowski, zamojski, 


Przedstawiciel handlowy

Ryszard Marek 

tel. : +48 605 690 322

email: r.marek@styrobudspj.pl

Realizacja zamówień

Izabela Madej

tel. : 17 77 20 432

tel. : +48 665 690 221

email: zamowienia3@styrobudspj.pl


Pozostała część Polski:

Kierownik ds. sprzedaży i rozwoju

Paweł Kopeć

tel. : +48 887 022 375

email: p.kopec@styrobudspj.pl

Przedstawiciel handlowy

Magdalena Adamczuk

tel. : +48 665 716 116

m.adamczuk@styrobudspj.pl

Realizacja zamówień

Katarzyna Sokół

tel. :+48 785 004 493

email: zamowienia5@styrobudspj.pl

Przedstawiciel handlowy


Adrian Gargaś

tel. : +48 665 690 681

email: a.gargas@styrobudspj.pl

województwa: dolnośląskie, lubelskie, łódzkie, małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie

Mateusz Milczanowski

tel. : +48 724 300 226

email: m.milczanowski@styrobudspj.pl

województwa: kujawsko-pomorskie, lubuskie, mazowieckie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Realizacja zamówień


Rafał Buszta

tel. : 17 77 20 434

tel kom. : +48 693 690 215

email: r.buszta@styrobudspj.pl

Przedstawiciel handlowy


Dorota Magierska

tel. : +48 693 690 861

email: d.magierska@styrobudspj.pl

Patryk Kierepka

tel. : +48 665 100 235

email: p.kierepka@styrobudspj.pl

Izabela Szarkowicz

tel. : +48 693 690 057

email: i.szarkowicz@styrobudspj.pl

Realizacja zamówień


Arkadiusz Kmiotek

tel. : 17 77 20 465

tel kom. : +48 693 690 122

email: a.kmiotek@styrobudspj.pl
email: zamowienia7@styrobudspj.pl


Arkadiusz Rygiel

tel. : 17 77 20 441

tel kom. : 887 022 673

email: zamowienia8@styrobudspj.pl
email: zamowienia10@styrobudspj.pl
email: zamowienia12@styrobudspj.pl