STYROBUD B.T.K RADOMSCY

Siedziba firmy

email: betoniarnie@styrobudspj.pl

tel. : +48 17 772 79 30

Trzeboś, ul Górna 194
36-050 Sokołów Małopolski

NIP: 517-007-00-48

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek 7:00 – 17:00
Sobota 7:00 – 13:00

Aneta Kurdziel

tel. : 17 77 27 930 wew. 31

tel kom. : +48 607 106 790

email: a.kurdziel@styrobudspj.pl

Piotr Suliński

tel. : 17 77 27 930 wew. 35

tel kom. : +48 665 690 133

email: p.sulinski@styrobudspj.pl

Grzegorz Ciskał

tel. : 17 77 27 930 wew. 42

tel kom. : +48 885 021 434

email: g.ciskal@styrobudspj.pl

tel. : 17 77 27 930 wew. 38

email: ksiegowosc@styrobudspj.pl

email: marketing@styrobudspj.pl

Alicja Wilczak

tel. : +48 665 691 671

email: a.wilczak@styrobudspj.pl

Łukasz Czopor

tel.: +48 603 690 188

email: l.czopor@styrobudspj.pl

Nasze działy handlowe

Województwo podkarpackie

powiaty: bieszczadzki, brzozowski, gorlicki, jarosławski, jasielski, krośnieński, leski, lubaczowski, przemyski, przeworski, sanocki, strzyżowski


Przedstawiciel handlowy

Mateusz Ziomek

tel. : +48 605 690 145

email: m.ziomek@styrobudspj.pl

Realizacja zamówień

Sabina Nowak

tel. : 17 77 27 930 wew. 35

tel kom. : +48 665 100 078

email: s.nowak@styrobudspj.pl


Województwo podkarpackie

powiaty: mielecki, rzeszowski, łańcucki, dębicki, ropczycko-sędziszowski, kolbuszowski

Województwo świętokrzyskie

powiaty: buski,  jędrzejowski, kazimierski, pińczowski, włoszczowski,

Województwo małopolskie

powiaty: małopolski


Przedstawiciel handlowy

Magdalena Ząbczyk

tel. : +48 665 102 891

email: m.zabczyk@styrobudspj.pl

Realizacja zamówień

Bernadeta Zawadzka

tel. : 17 77 27 930 wew. 35

tel. : +48 665 100 315

email: zamowienia2@styrobudspj.pl


Województwo podkarpackie

powiaty: leżajski, stalowowolski, tarnobrzeski, niżański,

Województwo świętokrzyskie

powiaty: kielecki, sandomierski, konecki, staszowski, opatowski, ostrowiecki,  skarżyski,

Województwo lubelskie:

powiaty: biłgorajski, chełmski, hrubieszowski, janowski, lubelski, tomaszowski, zamojski, 


Przedstawiciel handlowy

Ryszard Marek 

tel. : +48 605 690 322

email: r.marek@styrobudspj.pl

Realizacja zamówień

Izabela Madej

tel. : 17 77 27 930 wew. 32

tel. : +48 665 690 221

email: i.madej@styrobudspj.pl


Pozostała część Polski:

Przedstawiciel handlowy

Paweł Kopeć

tel. : +48 887 022 375

email: p.kopec@styrobudspj.pl

Przedstawiciel handlowy


Dorota Magierska

tel. : +48 693 690 861

email: d.magierska@styrobudspj.pl

Patryk Kierepka

tel. : +48 665 100 235

email: p.kierepka@styrobudspj.pl

Realizacja zamówień


Arkadiusz Kmiotek

tel. : 17 77 27 930 wew. 41

tel kom. : +48 693 690 122

email: a.kmiotek@styrobudspj.pl

Przedstawiciel handlowy


Adrian Gargaś

tel. : +48 665 690 681

email: a.gargas@styrobudspj.pl

województwa: dolnośląskie, lubelskie, łódzkie, małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie

Mateusz Milczanowski

tel. : +48 724 300 226

email: m.milczanowski@styrobudspj.pl

województwa: kujawsko-pomorskie, lubuskie, mazowieckie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Realizacja zamówień


Rafał Buszta

tel. : 17 77 27 930 wew. 34

tel kom. : +48 693 690 215

email: r.buszta@styrobudspj.pl

Damian Mazur

tel. : 17 77 27 930 wew. 43

tel kom. : +48 693 690 215

email: d.mazur@styrobudspj.pl