PolskiSlovenčinaEnglishРусскийDeutschČeština‎Lietuvių kalbaУкраїнська

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, łódzkie, kujawsko-pomorskie.

Opis stanowiska pracy:
• współpraca z już istniejącymi kontrahentami
• praca na terenie województwa: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, mazowieckiego, łódzkiego, kujawskopomorskiego
• czynne pozyskiwanie nowych kontrahentów
• monitorowanie działań konkurencji aktywny udział w działaniach promujących nowe produkty
• delegacje minimum 3 dni w tygodniu
Nasze wymagania:
• wykształcenie minimum średnie
• mile widziane doświadczenie w obsłudze rynku elektrycznego, teletechnicznego
• prawo jazdy kat. B
• gotowość do częstych podróży służbowych
Kandydatowi oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• wynagrodzenie dostosowane do poziomu doświadczenia i umiejętności
• pomoc we wdrożeniu się, szkolenie oraz zapoznanie z produktami firmy
• niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon
• pracę w młodym i dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca@styrobudspj.pl z dopiskiem: RPH_2017

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.