#Zostańwdomuzamów i sprawdź kostkę brukową Styrobud w swoim otoczeniu

Wielu z nas spędza teraz dużo czasu w domu. Mając swój ogród możesz cieszyć się bezpiecznym spędzaniem czasu w otoczeniu natury. Jeśli planujesz zmienić otaczającą aranżację, to jest na to teraz idealny czas.

Służymy pomocą – doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednią kostkę brukową do Twojego otoczenia. Wypełniając nasz formularz bez problemu zamówisz próbną warstwę kostki brukowej bądź płyty tarasowej. Na każdą warstwę wysyłamy jeden produkt w wybranym przez Ciebie kolorze.  Koszt pojedynczej warstwy wynosi 145 zł wraz z przesyłką. Każda kolejna warstwa (max. 3 warstwy na paletę) to dodatkowy koszt 25 zł / od kolejnej warstwy (łączny koszt trzech warstw to 195 zł).

Zamawianie próbki jest proste:

  1. Powiedz nam, jakie produkty chcesz przetestować. Duży wybór znajdziesz w aranżacjach przydomowych
  2. Wypełniasz wniosek i przesyłasz go do nas wraz z potwierdzeniem wpłaty.
  3. Otrzymasz potwierdzenie wysyłki e-mailem.
  4. Aby upewnić się, że jesteś w domu, kurier zadzwoni przed dostawą.
  5. Najlepsze na koniec: kwota zostanie w pełni zwrócona, jeśli zdecydujesz się na produkt Styrobud i prześlesz nam jedno lub więcej zdjęć ukończonego projektu budowlanego pocztą elektroniczną w ciągu dwunastu miesięcy od zamówienia próbki. Więcej informacji znajduje się w tym dokumencie .

Dlaczego warto zamówić próbną kostkę brukową Styrobud?

  • Zostajesz w domu i oszczędzasz czas i wysiłek – dostarczamy próbkę prosto do twoich drzwi.
  • Oryginalne produkty pomagają szybko i bezpiecznie podejmować decyzje.
  • Możesz umieścić kostkę na wybranej powierzchni – na dziedzińcu, podjeździe, wejściu, tarasie – i uzyskać realistyczne wrażenie powierzchni, koloru, gry kolorów i układu w zaplanowanej aranżacji.
  • Możesz porównać próbkę w połączeniu z fasadą domu, meblami ogrodowymi i roślinami w twoim otoczeniu.
  • Nie musisz się martwić o zwrot palety – zostaje u Ciebie.

Skorzystaj z tej wyjątkowej usługi. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i zaplanuj wygląd najbliższego otoczenia. Czekamy na Twoje zamówienie!