8kariera styrobud

Inżynier Wsparcia Technicznego

Firma STYROBUD B.T.K. Radomscy, renomowany producent prefabrykatów betonowych, poszukuje dynamicznej i kompetentnej osoby na stanowisko Inżyniera Wsparcia Technicznego. Jeśli jesteś zmotywowanym specjalistą, potrafisz czytać rysunki techniczne, świetnie radzisz sobie w programie CAD, a prefabrykacja betonowa nie ma przed Tobą tajemnic, to ta oferta jest dla Ciebie!

LOKALIZACJA: Trzeboś

WYMIAR PRACY: Pełny etat

TYP UMOWY: Umowa o pracę

Obowiązki Inżyniera Wsparcia Technicznego :

  •  Wsparcie Techniczne Zespołu Handlowego:
    • Współpraca z zespołem handlowym w procesie pozyskiwania nowych klientów i obsługi istniejących.
    • Udzielanie kompleksowej i fachowej wiedzy technicznej dotyczącej produktów prefabrykowanych.
    • Doradztwo w wyborze odpowiednich rozwiązań prefabrykacyjnych z uwzględnieniem potrzeb klientów.

  • Analiza i Interpretacja Rysunków Technicznych:
    • Precyzyjne czytanie i analizowanie rysunków technicznych związanych z projektami prefabrykatów.
    • Weryfikacja zgodności projektów z wymaganiami technicznymi i normami branżowymi.

  •  Praca w Programie CAD:
    • Tworzenie i modyfikacja projektów w programie CAD zgodnie z potrzebami klientów i specyfikacjami technicznymi.
    • Przygotowywanie szczegółowych dokumentacji technicznych.

  • Znajomość Prefabrykacji Betonowej:
    • Wykorzystanie wiedzy z zakresu prefabrykacji betonowej do opracowywania efektywnych rozwiązań projektowych.
    • Monitorowanie nowości i trendów w branży prefabrykatów betonowych.

Wymagania na stanowisko Inżyniera Wsparcia Technicznego:

  • Wykształcenie wyższe techniczne związane z budownictwem.
  • Doskonała umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych.
  • Znajomość programu CAD (np. AutoCAD) w zakresie tworzenia i edycji projektów.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z prefabrykacją betonową będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność efektywnej komunikacji oraz pracy w zespole.
  • Dokładność, skrupulatność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie działającej na rynku prefabrykacji betonowej.
  • Możliwość aktywnego udziału w projektach o zasięgu krajowym i międzynarodowym.
  • Pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole.
  • Szanse rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Jeśli jesteś pasjonatem prefabrykacji betonowej, posiadasz umiejętności techniczne i chcesz aktywnie wspierać zespół handlowy, zapraszamy do aplikowania na to stanowisko poprzez przesłanie swojego CV na adres: kariera@styrobud.com.pl z dopiskiem: Inżynier Wsparcia Technicznego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Link bezpośredni do oferty: Inżynier wsparcia technicznego