praca laborant betonu

Laborant Betonu – miejsce pracy Trzeboś

Do naszego zespołu w siedzibie firmy poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko: Laborant Betonu

LOKALIZACJA: Trzeboś (pow. rzeszowski)

WYMIAR PRACY: Pełny etat

TYP UMOWY: Umowa o pracę

Obowiązki Laboranta Betonu:

  • pobór oraz badanie świeżej mieszanki betonowej na wytwórni oraz budowie,
  • badania stwardniałego betonu, zapraw oraz stabilizacji,
  • pobieranie kruszyw, spoiw do badań laboratoryjnych,
  • opracowywanie oraz analiza wyników z prowadzonych badań,
  • udział w realizacji projektów badawczo-rozwojowych betonów, zapraw oraz stabilizacji,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z funkcjonowaniem Zakładowej Kontroli Produkcji.

Czego oczekujemy od Laboranta Betonu:

  • wykształcenie minimum średnie (preferowana specjalność technik budowlany),
  • znajomość branży budowlanej,
  • min. 1 rok doświadczenia w prowadzeniu badań budowlanych,
  • umiejętność samodzielnego planowania i prowadzenia badań,
  • znajomość charakterystyki spoiw budowlanych, kruszy oraz chemii budowlanej,
  • prawo jazdy kat B,
  • umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole, sumienność i dokładność, mobilność.

co Tobie oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, dodatki np.: staż pracy, plus premia uznaniowa/jakościowa,
  • wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko pracy,
  • możliwość korzystania z przyzakładowej stołówki,
  • przyzakładowy parking – gwarancja miejsca parkingowego,
  • pakiet benefitów m.in.: dofinansowanie do obiadów, paczki na święta,
  • możliwość ubezpieczenia grupowego.

Jeśli jesteś pasjonatem betonui chcesz aktywnie wspierać zespół handlowy, zapraszamy do aplikowania na to stanowisko poprzez przesłanie swojego CV na adres: kariera@styrobud.com.pl z dopiskiem: Laborant betonu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do przesłanego CV prosimy o dodanie klauzuli o poniższej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez STYROBUD B.T.K. Radomscy Sp. J. moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku).”

W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o dodanie dodatkowej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez STYROBUD B.T.K. Radomscy Sp. J. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Link bezpośredni do oferty: Laborant Betonu