specjalista do spraw reklamacji Styrobud

Specjalista ds. Reklamacji – Trzeboś

Firma STYROBUD B.T.K. Radomscy, renomowany producent prefabrykatów betonowych, poszukuje dynamicznej i kompetentnej osoby na stanowisko: Specjalista ds. Reklamacji – Trzeboś

LOKALIZACJA: Trzeboś

WYMIAR PRACY: Pełny etat

TYP UMOWY: Umowa o pracę

Obowiązki Specjalisty ds. Reklamacji :

  • rozpoznawanie i opiniowanie reklamacji składanych przez klientów,
  • zbieranie informacji w przypadku braku lub niepełnych danych od klienta,
  • informowanie klienta o postępach w rozpatrywaniu reklamacji,
  • sporządzanie porozumień w związku z roszczeniami klientów,
  • monitorowanie procesu rozpatrywania reklamacji,
  • współpraca z wewnętrznymi działami firmy celem obsługi procesu reklamacyjnego,
  • kompletowanie dokumentów niezbędnych do wyjaśnienia i zajęcia stanowiska w sprawie reklamacji,
  • wycena kosztów reklamacji,
  • analiza zebranych danych reklamacyjnych,
  • przygotowywanie raportów i statystyk,
  • wyjazdy na wizje lokalne związane z reklamacją

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze klienta, w obszarze reklamacji,
  • wykształcenie min. średnie techniczne związane z budownictwem, technologią betonu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • wysoka kultura osobista,
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne i interpersonalne,
  • dokładność i terminowość w prowadzeniu dokumentacji,
  • umiejętność współpracy w zespole, otwartość.

Dodatkowe atuty Specjalisty ds. Reklamacji :

  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie przy układaniu kostki brukowej lub ogrodzeń betonowych.

co Tobie oferujemy:

  • pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie – część stała + premia,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko pracy,
  • miejsce parkingowe,
  • benefity świąteczne,
  • dofinansowanie do obiadów w przyzakładowej stołówce,
  • ubezpieczenie grupowe.

Jeśli jesteś gotowy do podjęcia wyzwania na stanowisku Specjalista ds. Reklamacji w naszej firmie i spełniasz wymagania, prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: kariera@styrobud.com.pl. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie „Specjalista ds. Reklamacji ”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do przesłanego CV prosimy o dodanie klauzuli o poniższej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez STYROBUD B.T.K. Radomscy Sp. J. moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku).”

W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o dodanie dodatkowej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez STYROBUD B.T.K. Radomscy Sp. J. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Link bezpośredni do oferty: Specjalista ds. Reklamacji