praca spedytor logistyk

Spedytor / logistyk / transport krajowy

Firma STYROBUD B.T.K. Radomscy Sp.j. odpowiada na potrzeby swoich Klientów od 20 lat. Specjalizujemy się w produkcji materiałów budowlanych wykorzystywanych w budownictwie inżynieryjnym jak i małej architekturze. Duże doświadczenie w dziedzinie prefabrykatów, budowa coraz większego zaplecza maszyn do prefabrykacji oraz współpraca z renomowanymi dostawcami w zakresie dostaw surowców do produkcji pozwoliło nam tworzyć produkty, które zdobywają coraz większe uznanie u liczących się na rynku polskim firm działających w branży budowlanej, energetycznej, teletechnicznej.

MIEJSCE PRACY: Trzeboś k. Sokołów Małopolski ul. Górna 194

WYMIAR PRACY: Pełny etat

TYP UMOWY: Umowa o pracę

Opis stanowiska Spedytor / logistyk:

  • planowanie transportów;
  • wyszukiwanie wolnych pojazdów i ładunków na giełdach transportowych;
  • efektywne zarządzanie własną flotą transportową;
  • nadawanie przesyłek kurierskich;
  • kontrola jakości, terminowości dostaw i odbiorów;
  • wprowadzanie danych do systemu;
  • nadzór oraz koordynowanie pracy kierowców;
  • ścisła współpraca z działami, oddziałami i podwykonawcami firmy;
  • dbałość o serwis świadczonych usług logistycznych.

Wymagania na stanowisku stanowiska Spedytor / logistyk:

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • komunikatywności i samodzielności w działaniu;
  • wykształcenia co najmniej średniego;
  • silnej motywacji do pracy;
  • dynamiki w działaniu;
  • bardzo dobrej organizacji pracy;
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel);
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • dyspozycyjności, praca zmianowa (możliwa praca w weekendy);

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w firmie mającej własną flotę samochodową;
  • doświadczenie w pracy na portalu z Trans.eu.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności (system premiowy),
  • pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość wdrażania własnych rozwiązań i pomysłów,
  • udział w wydarzeniach integracyjnych i eventach firmowych,
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia,
  • pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko pracy.

Jeśli jesteś gotowy do podjęcia wyzwania na stanowisku Spedytor / logistyk w naszej firmie i spełniasz wymagania, prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: kariera@styrobud.com.pl. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie „Spedytor / logistyk – STYROBUD”.

Do przesłanego CV prosimy o dodanie klauzuli o poniższej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez STYROBUD B.T.K. Radomscy Sp. J. moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Link bezpośredni do oferty: Spedytor / logistyk