Starszy specjalista ds. HR i kadr

Starszy specjalista ds. HR i kadr.

Firma STYROBUD B.T.K. Radomscy, renomowany producent prefabrykatów betonowych, poszukuje dynamicznej i kompetentnej osoby na stanowisko Starszego specjalisty ds. HR i kadr.

LOKALIZACJA: Trzeboś

WYMIAR PRACY: Pełny etat

TYP UMOWY: Umowa o pracę

Zakres obowiązków Starszego specjalisty ds. HR i kadr.:

  • odpowiedzialność za procesy HR (rekrutacja, onboarding, offboarding),
  • tworzenie dokumentacji oraz raportów związanych z obszarem HR,
  • wsparcie kadry zarządzającej w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska operacyjne, specjalistyczna i menadżerskie, w tym także: pozyskiwanie kandydatów (portale społecznościowe, headhunting),
  • tworzenie modeli kompetencyjnych oraz opisów stanowisk,
  • tworzenie i rekomendowanie systemów motywacyjnych,
  • planowanie i organizacja szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe pracowników,
  • pomoc we wdrożeniu systemów informatycznych związanych z obszarem Kadr i Płac a także narzędzi związanych z miękkim HR.

Nasze wymagania:

  • minimum trzy lata doświadczenia w pracy w obszarze HR,
  • wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne),
  • dobra znajomość środowiska MS Office,
  • praktyczna znajomość prawa pracy,
  • bardzo dobra organizacja pracy – planowanie, ustalanie priorytetów,
  • umiejętność prowadzenia szkoleń z zakresu kompetencji miękkich.

Co oferujemy Starszemu specjaliście ds. HR i kadr:

  • Pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – część stała + premia.
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Umowę o pracę na pełny etat.
  • Udział w wydarzeniach integracyjnych i eventach firmowych.
  • Możliwość korzystania z przyzakładowej stołówki.
  • Pakiet benefitów m.in.: dofinansowanie do obiadów, paczki na święta.
  • Ubezpieczenie grupowe.

Jeśli jesteś pasjonatem prefabrykacji betonowej, posiadasz umiejętności techniczne i chcesz aktywnie wspierać zespół handlowy, zapraszamy do aplikowania na to stanowisko poprzez przesłanie swojego CV na adres: kariera@styrobud.com.pl z dopiskiem: Starszy specjalista ds. HR i kadr.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Link bezpośredni do oferty: Starszy specjalista ds. HR i kadr